Görülmemiş Dernek Hizmeti

#1 von Güzel Hasletler Eğitim Derneği B ( Gast ) , 03.12.2013 15:45

GÖRÜLMEMİŞ DERNEK HİZMETİ

Güzel Hasletler Eğitim Derneği olarak sigara alışkanlıkları ile mücadelenizde size, kolaylıkla nasıl sigara bırakılacağı ve aşırı kilolarla nasıl başa çıkılacağı ile ilgili bilgileri sunacak çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Eğitimle bilgilendiriyor ve doldurulan formla sorunları belirginleştirerek, çözümü telkinlerle sunuyoruz.

Telkinde nedir? Telkin verdiğimizin eğitimin kalıcı olması ve kişiyi başarıya ulaştırması için kısa etkili öz bilgilerdir. Bu bilginin sabah akşam 21 gür okunması ile bilgi bilinç altına işlenecek, bilgi kalıcı olacaktır. "Sonuç, Başarının devamlılığıdır," yani sigara içen, kilo veren kimselerin %99u sigaraya tekrar başlamayacak, kilo veren tekrar kilo almayacaktır.
Bu tür bir çalışmayı hiçbir sağlık kurumunda görmediniz dolayısı ile bu tarz çalışmayı ülkemizde ve ilimizde ilk defa dernek adına başlatmış bulunmaktayız.

Sigara bırakma Eğitimimiz çarşamba günleri sabah saat 10 ile 12 arasında hanımlara, saat 13 -15 arası ailelere yönelik olacaktır, bu eğitim sonunda sigarayı kesin bırakmak isteyenler, hazırladığımız formu dolduracaklar. Doldurdukları bu foruma göre sigara bırakmayı engelleyen sorunları çözen, kişiye özel telkin hazırlanacaktır. Bu telkinle doğal olarak ilaç almadan sigara bırakılacaktır.

Sağlıklı Kilo verme eğitimi Perşembe günü sabah saat 10 ile 12 arasında hanımlara saat 13 -15 arası ailelere yönelik yapılacaktır. Kilolu kimselerin katıldığı eğitim sonunda, kilo vermeyi engelleyen etkenlerin kaldırılması için hazırladığımız formu dolduranlara özel telkin hazırlayarak kilo verememe ile ilgili sorunlar belirlenip çözülecek bu telkinler devamı görebileceği yere koyu yada asarak günde en az iki kez okuyup uygulamalara başlayacak, ya da telefon ses kaydına okuyacak istediği zaman dinleyip hayatına uygulayacaktır.

Çalışmalarımızın karşılığında memnuniyetiniz, ve imkanınız kadar derneğimize sadece bağış veriyorsunuz. Bizim için önemli olan sizin sigara bırakmanız ve fazla kilolarınızı verebilme başarınızdır. Çarşamba Perşembe günleri Saat 10 ile 15 arası dernekteyiz, sabahları hanımlara, öğleden sonra ailelere yönelik çalışmalarımız başlamıştır.

Aldığımız bağışlardan elde edilen paralarla dernek ihtiyaçları görülecek bunun dışında kalan para birikecek Dernek için eğitim binası ve Eğitim kliniği yaptırılacak insanlığın hizmetine sunulacaktır. Dernek çalışmalarımız ve niçin kurulduğu konusunda daha geniş bilgi almak için www.gulhasegitim.com adresinden öğrenebilirsiniz. Başarımız sizin başarınız olacaktır.

Adres: yeni doğan mahallesi meyhoş parkı, Güler av bayii üstü Güzel hasletler eğitim derneği (Gülhas eğitim)
Güzel Hasletler Eğitim Derneği Başk. Raziye Ünal

Güzel Hasletler Eğitim Derneği B

Beyni çalıştıran besinler
Ali imran Sûrenin Nüzul Sebebi