Rukiya als Islamische Heilmethode

#1 von Kurban , 24.08.2010 19:44

Wir bilden Tanzende Derwische und Heilmethoden in 70 >Stunden aus,E- Post:tiav@hotmail.de

THE USE (DUA WITH TEDAVI) 7005-Halogen-Lampe Bintu Enes Ummu Me Hazm es-Saidiyye Radiyallahu anha's Überliferung: "Mohammed, hatte eingerichtet, Behandlung haben). Gebet für eine Ansicht in den Text von der Blind, dass er möglicherweise Lizenz "Duayi Behandle.

7007-Amr Kenapa Hazm Radiyallahu Anh erinnert an "Yilan, Prophet Muhammad zu lesen Duayi vergiften von Scorpien, hat mir erlaubt für den Vergiftung von Scorpien."

THE PROPHET's PRAYER Abu Huraira , SIFA. 7008-Hz-Radiyallahu Anh erinnert an "Prophet Muhammad Aleyhissalatu Vesselam (Hastaligim während) mich Ardanin kam zur bezieht. Ich: "Ich bete mit Gabriel in mir?" bin, für neue Behandlung-. Ich lasse meine Mutter, mein Vater, ich opfere ihn "in Resulu! Ich sagte ja! ". Haben dass gelesen: "Bismillahi Erkike Vallahu ja, n-IKE-min Kulli Dain Fike min Serri Neffasati Fi,-Allah Ukadi und min Serri Hasidin Iza Chemikalien ich bin lesen, damit Sie eine (insofern sie jeweils die Zeit, um Hastaliga Dugumlere Ufleyenlerin Serrine, geschehen zu Allah Sifa Hasedcilerin Serrine muß (oder Sifayi, die ausstellt, die Allah ist)." Er studierte It Uc Zeit. "
RUKYE (DUA ILE TEDAVI) Kutub-u Sitte

7005 - Halide Bintu Enes Ummu Beni Hazm es-Saidiyye radiyallahu anha'nin anlatigina gore: "Resulullah aleyhissalatu vesselam'a gelmis, (tedavide okudugu) duayi Aleyhissalatu vesselam'a (kontrol ettirmek uzere) arzetmistir. Aleyhissalatu vesselam (dua metninde mahzurlu bir kelam gormedigi icin) o duayi tedavide okumasina ruhsat vermistir."

YILAN VE AKREP SOKMASINA KARSI RUKYE (DUA)

7006 - Hz. Ebu Hureyre radiyallahu anh anlatiyor: "Bir adami akrep sokmustu. O gece acidan uyuyamadi. Resulullah aleyhissalatu vesselam'a: "Falancayi akrep soktu, bu yuzden geceleyin hic uyuyamadi" diye haber verilmisti. Soyle buyurdular: "Keske aksamleyin su duayi okusaydi: Euzu bikelimatillahi't-tammati min serri ma halaka" (Yarattiginin serrinden Allah'in mukemmel kelimelerine siginirim)" deseydi, akrebin sokmasi sabaha kadar ona zarar vermezdi."

7007 - Amr Ibnu Hazm radiyallahu anh anlatiyor: "Yilan sokmasina karsi okunan duayi Resulullah aleyhissalatu vesselam'a arzettim, onu okumama izin verdi."

RESULULLAH'IN OKUDUGU SIFA DUASI

7008 - Hz. Ebu Hureyre radiyallahu anh anlatiyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam (hastaligim sirasinda) bana gecmis olsun ziyaretine gelmisti. Bana: "Seni, Cebrail'in bana getirdigi dua ile tedavi etmeyeyim mi?" buyurdular. Ben: "Annem babam sana kurban olsun ey Allah'in Resulu! Evet!" dedim. Okudular: "Bismillahi erkike vallahu yes ike min kulli dain fike min serri'n-neffasati fi'I-ukadi ve min serri hasidin iza hased (Allah'in adiyla sana okuyorum, sende olan her hastaliga karsi, dugumlere ufleyenlerin serrine, hased ettikleri zaman hasedcilerin serrine karsi Allah sifa versin (veya sifayi verecek olan Allah'tir)." Bunu uc sefer okudu."

Kurban

zuletzt bearbeitet 30.03.2011 | Top

Selbstheilung
Aura und Aura