(CEVİRGEL DUASI(Evden Kaçmışlar için Okunur.)

#1 von HMCK ( Gast ) , 18.04.2016 13:18

(CEVİRGEL DUASI(Evden Kaçmışlar için Okınur.)
Elhamdülillah ya Allah, felanın gönlünü bana dost kıl.
Elhamdülillah ya Allah,Felanın gönlünü bana cevirgel.
Bi Hakkı “La ilahe illallah Muhammedün Rasülüllah”
Ya Rabbi Sen,
Ol Allah sın ki,Yedi kat yerleri ve gökleri yarattın.
Ya Rabbi senin izzeti hurmetin için Felanın gönlünü ve canını
ve yedikat endamını ve cevabını ve iradesini ve kararını bana çevir.
Başkalarından gönlünü ayır.Gunahdan ve zinaya gitmekten kurtar ve koru.
Ahiyyan,şerahiyyan,Esbavusin,bi hurmeti Hızır (a.s)felanın gönlünü bana dostkıl,çevir.Eğer uyursa uyandır,eğer duruyorsa,bana doğru getir.
Benim aşkımdan bikarar kıl.
İlahi, bi hurmeti “huvel ahayyul kayyum, La ilahe illa hu”..seni binbir (adın) hurmetine,doksandokuz esma-ü husna hurmetine beni sevindir.Felanı bana çevirgel.

İlahi, bi hurmeti İncil,ve bi hurmeti Tevrat ve Kuran-ı kerim ve bi hurmeti suhufi İdris(a.s)ve bi hurmeti Adem safiyullah,Ve bi hurmeti imanil müminin vel müslimin
ve bi hurmeti Cemiil enbiya-i ver.
İlahi,senin lutfun için,senin in'amın için,senin ihsanın için,senin nurların için,Kelamıyın,kelimeleri,harfleri ve sıraların için,Rüku da ve secde de,evkatı hamse de ve ramazanı şerif ayında tutulan oruclar,çekilen tesbihlerhurmetine,Allahumme ve bihamdike, EBCED harfleri ve sırları için,Kunut ve teşehhüd duaları hurmetine felanın gönlünü ve canını,aşkını,muhabbetini bana çevir.

İlahi, bi hurmeti Adem safiyyullah,ve bi hurmeti Nuh neciyyullah,ve bi hurmeti İbrahim Halilüllah,ve bi hurmeti Musa kelimüllah,ve bi hurmeti İsa ruhullah,ve bi hurmeti Yusuf cemilüllah ve sadikullah,ve bi Hurmeti Muhammed habibüllah felanın kalbini bana çevir.
İlahi,yüzyirmidörtbin peygamberler,Muhammed mustafa,habibi murtaza,vel mucteba
hurmetine,ey hannan ey mennan,ey deyyan ey sultan,ya kayyum ya cebbar olan Allahım,bütün enbiya ve evliya hurmetine Felanın kalbini bana çevir,getir.

İlahi,Musa (a.s)ın iki iki yüzü ve gözü hurmetine,esrarı muhammed (a.s),onun mubarek gövdesi,savmı,salati,ravzası,hilyesi,beraati,miracı,kıyamı,seceleri,ğazileri ve şehidleri ve ona getirilen salevatlar hurmetine bütün müslüman ve müminleri hurmetine felanı bana geri çevir.
İlahi,müşfik gönüller,cümle hacılar,sofiler,zahidler hakkı için felanın bana geri çevir.
Gözüne beni şirin göster.Mahbub eyle.Ya Ğani ya Muğni.Bi hurmeti kitabı malum,ve zamanında bana çevirgel.
İlahi,senin sırrın için,subhani devranın için,zinnuni mısri kulun için,fethi mehdiyy musalli,Ahmed Tuğrani ve meşari selem hurmeti,Marufu Kerhi,Cüneydi Bağdadi,
hurmeti için,Şeyhi Şibli imamı Ğazali,Abdul muttasil,Hallaci Mensur,Hace Ebulleys,
Ve Veysel karani,Abdulkadir geylani ve muhiddin el Arabi,Şeyh Muhammed,Hasan el Basri,Habibi Acemihurmeti için,imanlı kulların,abidlerin,sadıkların,ve müminlerin
hurmetineSen bendenin hacetini reva eyle.
“İnnema emrühu iza eradeşeyen enyegule lehu KUN FEYEKUN”
Ol deyince olduran,kulunu kalbini sevgiyle,iman nuruyla dolduran,Kun emriyla yaratan Allahım.
“Fesubhanellezi biyedihi meleküti kulli şeyin ve ileyhi turce'un.”

“İlahi Yevme la yenfeu malun vela benun illa men etallaha bi kalbin selim”
İlahi,bi hurmeti hazihil ayatil kerim,felanın gölünü v ecanını bana çevir,kalbini ğayrılardan uzak tut.
İlahi,cümle halaik arasında has ve mahbub,sözü ve kalbi temiz makbul kulların ve alem halknı bana musahhar kıl.Beni şirin ve talihimi kaderimi,hurmetli ve kuvvetli kıl.Cemi müminler arasında mahbub eyle.
İlahi, Bi hurmeti Ebu Bekir,Osman,Ali razıllahu anhum,ecmaiin.Bendenin duasını kabül eyle.
İlahi,bi hurmeti İlyas (a.s)Hamza,Abbas,Ya Müsebibel Esbab,Ya mufettihal ebvab.
Ya Kaıyal hacat,Ya Mukilel aserat,Ya mukallib el kulüb vel ebsar.Felanın gönlünü
bana dost kıl.
Ya İlahel evvelin,vel ahirin;
İyyakenabüdü.Ve iyyakenesteiin. Ve bi hurmeti Muhammedin rasülüllah
(s.a)Ve bi hurmeti “Subbuhun kuddusun rabbuna ve rabbul melaiketi verruh”.
Ve bi hurmeti Cebrail,ve Mikail,ve İsrafil,ve Azrail ve bi hurmeti Mekke,ve Medine “şerrefehumullah teala,Ve bi hurmeti “Kafhayaayın ve Hamim ayın sin kaf,Ve bi hurmeti Yasin,Vel Kuranil hakim,inneke leminel mürselin,Ala sıratımmustekım,Ve bi hurmeti “Summun bukmun umyun fehum la yalemun,Summun bukmun umyun fehum la yubsırun”ve bi hurmeti “femen kane minkum merizan ev bihi ezan,min rasihi,fefidyetün min sıyamin,ev sadekatin ev nüsukin,”Feiza emintum femen temette'a bil umreti ilelhacci,”Bismillahirrahmanirrahim.Rabiğfirli ve hebli min ledunke rahmeten inneke entel vehhab.Bi rahmetike ya erhamerrahimin.Velhamdülillahi rabbil alemin.Amin

Tercüme HMCK 18.04.2016

HMCK
zuletzt bearbeitet 28.12.2019 13:56 | Top

[b]Şahmeran Duası
Sürelerin Havassı

Anfragen und Anregungen bitte direkt an tiav@hotmail.de adressieren. Vielen Dank!
Xobor Einfach ein eigenes Xobor Forum erstellen
Datenschutz