Göz Rekleri/Nakil

#1 von gms10 , 14.01.2013 20:49

Hangi Göz Rengi Neyi Anlatıyor, Göz Renkleri ve Anlamları?
Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Göz Rengi Neyi Anlatıyor

en iyi göz rengi nedir, göz renklerin anlamlari, göz renklerinin özellikleri, gri göz rengin anlami, insan gözünün anlamı, kahverengi
göz ne anlama gelir, siyah göz ne anlama geliyor

Göz Renkleri ve Anlamları?
Gözler ve anlamları her zaman için merak uyandırmıştır bende Zaten gözlerdeki anlam değilmi dirki insanın karakterini ortaya
çıkaran Bazen gözün rengi bazen ise bakışlardaki anlamdır insanın gördüğü Tabi bu üsttekiler benim fikirlerimBirde benim fikirlerim
dışındaki fikirler varki onlar bilimsel teorilerdir İşte bugün sizlerle o teorileri paylaşıyorum

Mavi Gözlü İnsanlar :
Duragan olmayi sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelismis olan, eli açik, degisimlerin
kendilerini korkutmadigi kisilerdir Biraz hayalperesttirler Bu yapilari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanirlar

Siyah Gözlü İnsanlar :

Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,
gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler

Yeşil Gözlü İnsanlar :

Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir Kirici olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradilis da olmalarina
ragmen bu böyledir Bu yüzden hislerine hakim olmayi bilirler

Ela Gözlü İnsanlar :

Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir,
gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir

Kahverengi Gözlü İnsanlar:

Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini
açiklamalaridir Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir

Kaynak: http://www.forumlord.net/gunlerin-icinde...l#ixzz2HytiKbRJ

gms10  
gms10

Vahdet-i Vücud Nedir, Ne degildir?
Maturidi Mezhebi

Anfragen und Anregungen bitte direkt an tiav@hotmail.de adressieren. Vielen Dank!
Xobor Einfach ein eigenes Xobor Forum erstellen
Datenschutz